O FIRMIE

Jesteśmy firmą, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu na niemieckim rynku, może zaoferować PROFESJONALNE doradztwo w tej dziedzinie. W Polsce działamy od 2019 roku. W tym czasie zainstalowaliśmy dziesiątki instalacji fotowoltaicznych, instalacji elektrycznych w budynkach jednorodzinnych a także klimatyzacji. W zakładce „Realizacje” przedstawiamy niektóre z nich. 

Do każdego klienta podchodzimy INDYWIDUALNIE. Co to oznacza? Nie otrzymasz od nas szablonowej wyceny przez telefon. Przyjedziemy do Ciebie aby omówić projekt, który w 100% będzie dostosowany do Twoich potrzeb. Doradzimy jakie systemy najlepiej sprawdzą się właśnie w Twoim domu lub firmie.

Jesteśmy legalnie działającą firmą. Zapewniamy terminowość oraz jakość. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku usług fotowoltaicznych oraz elektrycznych. Posiadamy wykształcenie, wiedzę i doświadczenie, aby nasze usługi były wykonane na najwyższym poziomie.

Misją naszej firmy jest świadczenie klientowi usług elektrycznych na najwyższym poziomie tak, aby każdy klient był zadowolony.

Jesteśmy legalnie działającą firmą, za wszystkie nasze usługi wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 18:00